De WINNAARS ZIJN BEKEND!!!! HenriHaga, Francois Dumas en Debby Vijfschaft, zij hebben al mail gehad.
Niet alleen onze brave broertjes van Nieuwsmotor mogen kaartjes voor de MotoGP-film FASTEST weggeven, wij hebben ook een enveloppe met inhoud weten te bemachtigen. Dus, als je naar FASTEST moet je hieronder aangeven wie Wereldkampioen MotoGP zou moeten worden dit jaar, en vooral waarom. Voor de leukste 3 antwoorden liggen 2 kaartjes klaar in de bioscoop naar keuze! Let op, de waarheid hoeft een goed verhaal niet in de weg te staan!
Nou is de MotoGP nog wel eens wat slaapverwekkend, maar de eerste FASTER film liet al zien dat als je alle actie uit een heel seizoen bij elkaar veegt en op een groot scherm gooit, het opeens wel héél gaaf om te zien is. Zondag 13 november 2011 om 16.00 uur draait in tien bioscopen van Pathé daarom eenmalig de MotoGP documentaire Fastest. Als je niet zoveel vertrouwen in je creativiteit hebt: kaarten zijn nu te koop via www.pathe.nl en aan de kassa van de bioscopen. Voorproefje?
dit jaar , juist dit jaar is het zo spannend wie hem verdient. verdienen is eigenlijk diegene die het meest scoort met punten uiteraard, maar in mijn ogen zijn er ook andere punten te verdienen, in dit geval is het rossi. zoveel tegenslag, verkeerde motorkeuze,(al was stoner echt wel snel op dat ding) breekebeentje, en maar door blijven gaan. niet opgeven al rijdt hij helemaal achteraan en moet bijna een heel veld inhalen om zijn puntjes weer te sprokkelen. en nu...zijn beste vriend op de grid ook nog eens verloren, en er in valencia gewoon weer staan....niet voor zichzelf, maar voor Marco.
Moto gp niet meer op de nederlandse tv, maar nu wel in de bioscoop. Op het moment live slaapverwekkend maar spannend en super in beeld in de nederlandse bioscoop.
waar staat mijn eerste post. groningen .nu komt het ik denk dat lorenzo het wordt.stoner valt eraf in australie te over moedig en spies wordt tweede en dovejojo derde.
Laat Lorenzo maar winnen en op deze manier Honda een loer draaien. Honda heeft een te grote vinger in de pap en veranderd per week de regels om maar MotoGP-kampioen te worden. Bovendien rijdt Lorenzo met nr.1, stijlvol! Het is natuurlijk wel een mannetje, maar dat zijn ze allemaal.
Iwema is het zoveelste ned. talent dat nergens mag trainen maar defensie mag wel op tt baan trainen hahahaahaha waardeloze organisatie/bestuur van tt assen. :-x
Wie er wereldkampioen moet worden? Hmm, even nadenken... ;-) - Geen Spanjaard. Die zijn al wereldkampioen voetbal. :P - Geen Italiaan. Die hebben met Agostini al genoeg wereldkampioenschappen weggesleept. :roll: - Geen Amerikaan. Die moeten eerst hun financiele crisis maar eens oplossen. :-? Dan blijven over als potentiele wereldkampioen: - Stoner. Valt af, is te chagerijnig. Zelfs als kampioen zal er geen lachje af kunnen. :-x - De Puniet. Valt ook af, omdat hij er af valt. Zoals gewoonlijk. :P - Abraham. Zou kunnen. Maar als hij kampioen wil worden dan vraagt hij het eerst aan zijn vader. Die koopt dan wel een kampioenschap voor hem. ;-)
De conclusie is simpel, Cal Crutchlow wordt de nieuwe wereldkampioen MotoGP! :D
ze kunnen ze beter bij de bcc weg geven dat is ook een electronica zaak net als de moto gaaaaaap alles de slogan is anders om hoge prijzen lage service
Angelina Jolie (zie http://www.oliepeil.nl/brommers-kieken/730-angelina-jolie.html) Lekker de hele race kijken naar de kont van madam Jolie vanaf zo'n gyroskopies cameraatje achter op de MV :eek:
Dani pedrosa, "lichtgewicht van het veld" de man die het ieder seizoen net niet is. de man die aan het eind van het seizoen weer stil zijn camper in kruipt om een traantje weg te pinken als het hem weer niet is gelukt. de man die het ongeluk altijd aan zijn zij heeft maar toch ieder jaar weer als 1 van de favorieten getipt wordt. het beste materiaal onder zijn 51kg wegende lichaam, wat op de een of andere manier niet mee wil werken. zij dunnen botjes die bij iedere stoot breken als lucifers. hij wordt dit jaar wereld kampioen en dan zien we hem eindelijk met een glimlach van oor tot oor!, al is het in zijn dromen 8)
Hoewel de Duc vaak de neiging heeft om de voorkant te verliezen waar Stoner bij zit, zie ik wel potentieel in de Rossi/Ducati combinatie.
Ik begrijp de Desmosedici wel, als ik verkeerd werd ontwikkeld en vervolgens aan me hoop wordt overgelaten zou ik ook me moment grijpen om een koekje van eigen deeg te geven (Jerez 2011)
Reacties
verdienen is eigenlijk diegene die het meest scoort met punten uiteraard, maar in mijn ogen zijn er ook andere punten te verdienen, in dit geval is het rossi.
zoveel tegenslag, verkeerde motorkeuze,(al was stoner echt wel snel op dat ding) breekebeentje, en maar door blijven gaan. niet opgeven al rijdt hij helemaal achteraan en moet bijna een heel veld inhalen om zijn puntjes weer te sprokkelen.
en nu...zijn beste vriend op de grid ook nog eens verloren, en er in valencia gewoon weer staan....niet voor zichzelf, maar voor Marco.
ja dan verdien je hem wel in mijn ogen.
1:ストーナー
2:ロレンツォ
De Chinezen denken
1:斯托納
2:洛倫佐
In Rusland denkt men
1: Стоунер
2: Лоренцо
Kortom, het lijkt me wel duidelijk! :D
Op het moment live slaapverwekkend maar spannend en super in beeld in de nederlandse bioscoop.
volgend jaar Bautitsta, die jonge verdient het
Bovendien rijdt Lorenzo met nr.1, stijlvol!
Het is natuurlijk wel een mannetje, maar dat zijn ze allemaal.
waardeloze organisatie/bes tuur van tt assen. :-x
- Geen Spanjaard. Die zijn al wereldkampioen voetbal. :P
- Geen Italiaan. Die hebben met Agostini al genoeg wereldkampioens chappen weggesleept. :roll:
- Geen Amerikaan. Die moeten eerst hun financiele crisis maar eens oplossen. :-?
Dan blijven over als potentiele wereldkampioen:
- Stoner. Valt af, is te chagerijnig. Zelfs als kampioen zal er geen lachje af kunnen. :-x
- De Puniet. Valt ook af, omdat hij er af valt. Zoals gewoonlijk. :P
- Abraham. Zou kunnen. Maar als hij kampioen wil worden dan vraagt hij het eerst aan zijn vader. Die koopt dan wel een kampioenschap voor hem. ;-)
De conclusie is simpel, Cal Crutchlow wordt de nieuwe wereldkampioen MotoGP! :D
Hij moet in zn eentje de nederlandse trots in het motogp paddock hooghouden en een wereldtitel is nooit verkeerd!:)
Lekker de hele race kijken naar de kont van madam Jolie vanaf zo'n gyroskopies cameraatje achter op de MV :eek:
Want zo'n kind gun je toch meer dan een lollie :D
"lichtgewicht van het veld"
de man die het ieder seizoen net niet is. de man die aan het eind van het seizoen weer stil zijn camper in kruipt om een traantje weg te pinken als het hem weer niet is gelukt. de man die het ongeluk altijd aan zijn zij heeft maar toch ieder jaar weer als 1 van de favorieten getipt wordt. het beste materiaal onder zijn 51kg wegende lichaam, wat op de een of andere manier niet mee wil werken. zij dunnen botjes die bij iedere stoot breken als lucifers.
hij wordt dit jaar wereld kampioen en dan zien we hem eindelijk met een glimlach van oor tot oor!, al is het in zijn dromen 8)
Hoewel de Duc vaak de neiging heeft om de voorkant te verliezen waar Stoner bij zit, zie ik wel potentieel in de Rossi/Ducati combinatie.
Ik begrijp de Desmosedici wel, als ik verkeerd werd ontwikkeld en vervolgens aan me hoop wordt overgelaten zou ik ook me moment grijpen om een koekje van eigen deeg te geven (Jerez 2011)
Maarre..... als dat niet genoeg is, dan toch in ieder geval omdat-ie elke keer weer al dat haar in dat helmpie weet te krijgen !
RSS lijst met reacties op dit artikel