Facebook: Brommers Kieken nee, onthoofden ja!

We zijn hier zo diep gezonken dat we zelfs dames met een ontbloot bovenlijf vertoonden. Gewoon, omdat onze vrienden van Liqui Moly een mooie kalender hadden gemaakt. En omdat het kan. Maar zo simpel is dat dus tegenwoordig niet meer. Onze fijne berichten lopen namelijk automatisch door naar onze Facebookpagina. En toen ging het mis. Facebook vindt dit namelijk "ongepaste inhoud", waarop het bericht werd verwijderd en we een grote waarschuwing in beeld kregen. Zoiets als FOEI Oliepeil! Wat best vreemd is omdat datzelfde Facebook zich de afgelopen weken zeer consequent toonde toen een video waarin een vrouw wegens vermeend overspel de keel wordt doorgesneden wel mocht blijven staan. En toen weer niet. En toen weer wel. En toen weer niet. Moraal van dit (Amerikaanse) verhaal? We mogen van een vrouw wel de binnenkant van haar nek zien, maar niet de buitenkant van haar bor5ten. 

LiquiMoly-Facebook-beheading

Facebook: Brommers Kieken nee, onthoofden ja!

Reacties   

+2 #4 Rita 18-11-2013 05:54
Wie heeft er dan tegenwoordig nog Facebook? F#$ing old school :o
+1 #3 Rete-prrt 16-11-2013 08:36
Volgens het scheppingsverha al liep Eva eerst ook gewoon in haar blootje! Dus die religieuze Yanks kunnen zo'n fraaie kalender hierom niet afkeuren. Deze kalender is eigenlijk een ode aan de schepping!
Maar waarschijnlijk worden ze daar meer blij van moord en doodslag...
+5 #2 JK 15-11-2013 15:54
Tja, echt Amerikaans. Een tepel mag je niet zien, maar een vuurwapen is snel gekocht. Land of the free? Dacht het niet. Home of the prude. Mooi vakantieland, maar wat een bekrompen geesten. Tetten! Wij willen tetten, zeg ik u!
-2 #1 jan 15-11-2013 15:11
zullen we het gewoon over motoren blijven houden? ja? dank u

You have no rights to post comments

Peilers

peilers

sjop