Harleys traag?

Nee de vraag is hier niet hoe snel die Harley wordt ingehaald, maar de vraag is meer óf hij wordt ingehaald. Nu ben ik zelf gek op Harleys, en natuurlijk plaats ik dan geen video's van Harleys die worden ingehaald. Die krijg ik vrijwel dagelijks voorgeschoteld dankzij mijn collega's zoals Piet Zahut en Highsider, die maar al te graag laten zien dat wegracers snel zijn. Ze kunnen me net zo goed laten zien dat sneeuw wit is. Maar zo heel af en toe, hebben mijn collega's pech, want deze Suzuki komt écht niet voorbij die dikke vette snelle Harley. De echte vraag is dan ook, welke clown draagt nu een Rossi helm op een Suzuki? Reageren/discussiëren kan onder de video.

 prt Suzuki VS Harley

Harleys traag?

Reacties   

-1 #7 Evert 15-02-2015 14:07
Deze Suzuki-dodo rijdt waarschijnlijk normaliter op een Harley. Hij geeft geen gas, rijdt onder toeren en denkt bij een hellingshoek van 30 graden dat alles al over de ground krast(zoals bij een Harley)
Moet nog veel oefenen om een dikke vette Harley in te halen. Snelle Harleys bestaan niet (dan gaan ze nl. kapot).
+1 #6 mebean 14-02-2015 18:24
rijd als een natte krant hij kan beter op een chopper gaan rijden
+2 #5 Spiraldive 13-02-2015 22:27
Zo hard gaat het nu ook weer niet. En die Suzuki rijder had 'm al lang en breed kunnen inhalen maar aarzelt bij langzame stukken en geeft niet echt gas zo te horen.
+1 #4 Sjaakie 13-02-2015 18:41
nou ja, je vraagt zelf om een reactie...
Die Soes komt niet verder dan ±7000rpm, dus daar is nog wel wat te winnen voor de Jap. Verder gaat de Soes de helft van de tijd véél te vroeg alweer van het gas af. En mijn persoonlijke ervaring met ´snelle´ Harley´s: de remmen zijn zo ongelofelijk slecht, bij de eerste bocht ben je er al naast. In die bocht rijdt de Harley alles aan de grond terwijl jij nog 2 cm schaamrand over hebt. Vervolgens 2 à 3 versnellingen tot voorbij 10.000rpm en vergeten is de HD!
+2 #3 Rob 13-02-2015 15:34
Ook geen bochten gezien!
+2 #2 Bouwvakker 13-02-2015 12:44
Duidelijk voorbeeld van rechtop door de bocht en dan maar weer hoog in de toeren rijden, dan lijkt het nog wat.
+11 #1 David van de Wall 13-02-2015 10:54
Is dit snel rijden dan? Gaskleppen helemaal dicht, niet remmen, niet boven de 6000 toeren. Valt me mee dat de bougies van de Soes niet vet slaan.

Enige spectaculaire aan het filmpje is dat de Harley niet kapot gaat :-)

You have no rights to post comments

Peilers

peilers

sjop