Passenrijden voor oude mannen?

Passenrijden. We zijn er dol op. De hele winter kijkt Highsider Piet Zahut zijn filmpjes  terug die hij maakte de zomer ervoor. Maar ja de gemiddelde passenrijder rijdt een BMW GS als we daar zo eens rond kijken op een drukke zomerse dag. Best een leuke fiets, maar toch meer bestemd voor Highsider mannen van middelbare leeftijd en ouder. Weinig spektakel dus daar op die gemiddelde bergpassen. 

Passenrijden voor oude mannen?

Reacties   

+1 #4 XT :P 30-12-2016 19:51
Lekker ff uitwaaien en frisse berglucht opsnuiven!
+1 #3 Bromsnorfiets 28-12-2016 14:56
Weinig spektakel daar, en dat is maar goed ook!
En zoals altijd: de uitzonderingen bevestigen de regel...
+1 #2 CBF 27-12-2016 22:58
Dank je wel voor deze instructiefilm. Vorige keer over kijken in de bochten. Nu zien we het toegepast in de praktijk. Helemaal top. En daarbij nog hoe we van die lelijke schaamranden af kunnen komen. Ik ga morgen meteen aan de slag... Keep up!
#1 spiraldive 27-12-2016 17:54
En dan? Mogen die geen passen meer rijden dan?

Of mogen alleen jonge narcistische zichzelf overschattende en huilen als ze een keer vallen kortzichtige "rijders" daar rijden.

Arrogante balletjes.

You have no rights to post comments

Peilers

peilers

sjop